Dijital Performans Çözümleri

Anasayfa » Dijital Performans Çözümleri

Uygulama İzleme ve Performans Yönetimi Çözümleri

Bir uygulamayı canlıda hizmete sunarken uygulamalarının çalışmasının takip edilmesi çok önemlidir. Canlı ortamda yavaşlık var mı yok mu? Uygulama neden yavaşlıyor? Veri tabanı operasyonlarında mı sorun var? Dış servisler mi yavaşladı? ve benzeri sorulara sürekli cevap bulmamız gerekir. Bundan dolayı uygulama performans yönetimi bizim için oldukça kritiktir. Sunduğumuz çözümler ve sağladığımız destek ile uygulamalarınızın optimal performansta çalışmasını hedefleriz. Bu sayede, uygulamanız çalışırken kodun akışını takip edebilir ve uygulamanın nerede ne kadar zaman geçirdiğini görebilir, yavaşlık hangi fonksiyonda, fonksiyon içinde nerede, veri tabanı sorgusu mu uzun sürmüş, hangi sorgu süreyi uzatmış gibi sorularınıza anlık olarak cevap bulabilirsiniz.

Ağ İzleme ve Performans Çözümleri

Uygulamalarda bir sorun olduğu zaman ilk sorgulanan ağ birimidir. Tipik IT problemi ile karşılaştığınızda her birimin kendi tarafında bir sorun olmadığını iddia ettiği için sorunun çözülemediğini durumları bir çok kez tecrübe etmişsinizdir. Destel’in Ağ İzleme ve Performans çözümleri sayesinde ağ trafiğinizdeki paketleri analiz ediyor ve onlarca metrik çıkarıyoruz. Bu metrikler ile sorunun nerede olduğunu belirleyip, hangi birimin hangi dikeyde inceleme yapması gerektiğini söylüyoruz.

Altyapı İzleme ve Performans Çözümleri

İzlemenin en önemli bileşenlerinden birisi de altyapı cihazlarının izlenmesidir. Donanımlar bozulmaya, arıza vermeye ya da yetersiz kalmaya devam ederken onları sürekli takip etmek kritiktir. Sağladığımız çözümler ile sunucu ve ağ cihazlarınızın sağlığını, kullanımını ve ağ cihazlarınızdaki akışı izleyerek bir sorun yaşandığında sorunun donanımsal olup olmadığını doğrudan görmenizi sağlıyoruz.

Son Kullanıcı İzleme ve Performans Çözümleri

İzlemenin ne önemli bileşenlerinden biri de son kullanıcıyı izlemektir. Son kullanıcının ne deneyimlediğini bilmek ve müşteri memnuniyeti kurumlar için çok kritiktir. Sunduğumuz son kullanıcı izleme ve performans çözümleri ile son kullanıcınızın ne deneyimlediğini nerede yavaşlık hissettiğini o size bir şikayet bildirmeden  gözlemleyebilir, sorun tespit ve çözüm sürecini başlatabiliriz.

Derin Paket Analizi Hizmeti

Ağ trafiğinizdeki paketler bir çok bilgiyi taşırlar ve sorunun nereden kaynaklandığına dair bilgi verirler. Ağ cihazlarındaki çok ufak konfigürasyonlar ve TCP ayarlarındaki eksiklikler çok büyük ve keşfedilmesi zor sorunlara sebep olmaktadır. Uzman kadromuz ile sorun anında birden fazla noktadan talep ettiğimiz paketler ile sorunun hangi kısımdan, neden kaynaklandığını L4 seviyesinde analiz yaparak tespit ediyoruz.

Kök Neden Analiz Hizmeti

Sunduğumuz kök neden analizi hizmeti ile tam nedeni bulunamayan gri problemlerin çözümlerini sağlıyoruz. Bu sayede nedeni bilinmeyen ya da bulunamayan kronik sorunlarınızdan kurtulmuş oluyorsunuz.

 

Destel Bilişim Çözümleri
Uçtan uca yüksek erişimli, güvenli performanslı sürekliliği izlenir ve yönetilir mimariler için işletmenize sunduğu ileri düzey teknolojik çözümlerini ve profesyonel hizmetlerini keşfedin.
Bize Ulaşın