Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

2003 yılında kurulan Destel Bilişim Çözümleri, müşterilerine ileri düzey teknolojik çözümleri profesyonel hizmetler ile birleştiren uçtan uça yüksek erişimli, güvenli ve performanslı, sürekliliği izlenilebilir ve yönetilebilir mimariler sunan yeni nesil bir sistem entegratörüdür.

Destel, Fortinet, Splunk, Riverbed, Cyberark, Cisco ve Gigamon gibi dünyanın önde gelen teknoloji üreticileri ile ortaklıklar geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik satış öncesi ve satış sonrası hizmetler sunmaktadır.

Her geçen gün büyüyen kadrosu, konusunda üst düzey sertifikalara sahip deneyimli teknik danışmanları ile kuruluşlara hizmet vermektedir.

Destel’in yarattığı en önemli fark, geleneksel destek ve danışmanlık hizmetlerinin yeni modellerle değiştirilmesi ve bu yöntemle en üst düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.​

Kurulduğu günden bugüne kadar pek çok ödül alan Destel Bilişim Çözümleri son olarak, Fortinet tarafından “Enterprise Partner of the Year, Elite Partner Award ve EMEA Partner of the Year” ödüllerine layık görülmüştür.