Kariyer

Anasayfa » Kariyer

DESTEL’li Olmak

“En önemli sermaye insan kaynağıdır.” felsefesi tüm insan kaynakları uygulamalarımıza ilham veriyor. Destel Bilişim Çözümleri olarak gelişimin ve başarının yolunun daha mutlu çalışanlar ve daha mutlu iş yerlerinden geçtiğine inanıyoruz. İnsanı merkeze alarak gerçekleştirdiğimiz dönüşümle çalışan deneyimine odaklanıyor; eşitlik, dayanışma ve yaşam boyu gelişim değerlerinin üzerine inşa ettiğimiz yenilikçi bir insan kaynakları perspektifiyle hareket ediyoruz.

Çağın ve global değerlerin gerektirdiği aksiyonları hızla alarak yenilikçi ve modern yapımızı muhafaza ediyoruz. Geleceğe umutla bakıyor ve bizi en iyiye taşıyan tutkumuzu her zaman koruyoruz.

Eşitlik kavramını en büyük önceliğimiz olarak görüyor ve eşitlikçi uygulamaları merkezimize alıyoruz. Fark gözetmeksizin tüm çalışma arkadaşlarımızın ihtiyaçlarına uygun iş ortamları oluşturmak için çalışıyoruz. Kadın-erkek, ofis çalışanı-saha çalışanı, mevki, unvan, deneyim, yaş fark etmeksizin; görev yapan tüm çalışma arkadaşlarımıza eşit olanaklar sağlıyoruz.

Çeşitliliğin gücüne inanıyor, bireysel farklılıkların başarımıza katkısını önemsiyoruz. Çeşitliliğin temsil edildiği ve kişilerin kendilerini bir birey olarak değerli hissettiği iş yerlerinde verimliliğin arttığını görüyoruz. Bu yüzden, tüm fikirlerinin dinlendiği, başarılarının alkışlandığı özgür çalışma ortamları yaratıyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın iş yaşamları boyunca gelişimlerine destek vermek önceliğimiz. Çalışma arkadaşlarımıza her gün değişen iş koşullarında başarılı olmaları için en uygun ortamı sunmaya odaklanıyor ve yarının dünyasında ihtiyaç duyacakları bilgi, beceri ve yetkinlikleri kazandırmak için çalışıyoruz.

Esas aldığımız “İş Davranış Kodları” günlük faaliyetlerimizi yürütürken bize yön veriyor ve kurumsal süreçlerimizi etik değerlerimize uygun olarak pekiştirmemize yardımcı oluyor. Destel Bilişim Çözümleri’ndeki ilk iş gününden itibaren öğrenmekten, öğrenirken eğlenmekten, öğrendiklerimizi gerçek hayatta uygulamaktan; sektörleri ve toplumu ileriye götürecek çözümler sunmaktan vazgeçmiyoruz.

Destel Bilişim Çözümleri
Şirketimizin bünyesindeki açık pozisyonları değerlendirilmek üzere aşağıdaki iletişim linkini kullanabilirsiniz.
Bize Ulaşın